تبلیغات
حسابداری دانشگاه فردوسی مشهد - دستمزد ایام بیمه‌پردازی مبنای محاسبه مستمری بازنشستگان است.

slider1 slider1 slider1 slider1
.................... همایش IFRS و اقتصاد در پسا برجام ....................
.................... دیدار شورای دبیران انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد با استاندار خراسان رضوی ....................
.................... دیدار شورای دبیران انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد با معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان رضوی ....................
دستمزد ایام بیمه‌پردازی مبنای محاسبه مستمری بازنشستگان است.

به گزارش تأمین، دکتر رحمت‌اله حافظی افزایش مستمری بازنشستگی را تابع افزایش پرداخت حق‌بیمه در زمان اشتغال دانست و تأکید کرد: وقتی دستمزد بیمه‌شدگان در زمان اشتغال کمتر از میزان واقعی به سازمان تأمین‌اجتماعی اعلام و حق بیمه کمتری پرداخت شود، در زمان بازنشستگی نیز مستمری کمتری برقرار خواهد شد و این موضوع باید موردتوجه بیمه‌شدگان قرار گیرد.

.

دکتر حافظی در ادامه افزایش مستمری بازنشستگان برای سال آینده را نیازمند طی مراحل قانونی و تصویب مجلس و ابلاغ دولت عنوان کرد و گفت: در سال ۹۰ این موضوع به دولت تفویض و افزایش ۱۰ درصدی مستمری نیز از سوی دولت ابلاغ شد و برای سال ۹۱ نیز منتظر اقدام مراجع قانونی هستیم.

.
وی مرجع تصمیم‌گیری در رابطه با میزان افزایش مستمری تأمین‌اجتماعی را مجلس شورای‌اسلامی و دولت اعلام کرد و ادامه داد: سازمان تأمین‌اجتماعی در این رابطه تنها می‌تواند پیشنهاددهنده باشد.

.
مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی پرداخت مستمری بازنشستگان و ارائه خدمات این سازمان را از محل دریافت حق‌بیمه و همچنین سود حاصل از فعالیت اقتصادی دانست و افزود: پرداخت حقوق مستمری‌بگیران و همچنین سایر خدمات تأمین‌اجتماعی براساس ضوابط خاص قانونی انجام می‌شود، هرچند افزایش درآمد سازمان تأمین‌اجتماعی می‌تواند زمینه‌ساز ارائه خدمات مطلوب و مناسب‌تر به بیمه‌شدگان و جلب رضایت آنان شود.

نظرات مطلب
آخرین عناوین
گرامیداشت روز حسابدار
پنجشنبه 9 دی 1395
پیام نوروزی سال 1395
جمعه 6 فروردین 1395
شاخص فلاکت (MISERY INDEX)
سه شنبه 20 بهمن 1394
سوئیفت
سه شنبه 29 دی 1394
معرفی نرم افزار ترازگر
پنجشنبه 24 دی 1394
موضوعات
نویسندگان
آرشیو
برچسب ها
روزانه ها
پیوندها
صفحات جانبی
امکانات سایت